Дизајнерот Ралф Лорен со сопругата со која е во брак 53 години и има 3 деца на CFDA 2018
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Дизајнерот Ралф Лорен со сопругата со која е во брак 53 години и има 3 деца на CFDA 2018

Дизајнерот Ралф Лорен со сопругата со која е во брак 53 години и има 3 деца на CFDA 2018

Ралф Лорен беше почесен гостин на доделувањето на модните награди CFDA, каде нему му беше врачена наградата „Members Salute“ во чест на неговата долга и инспиративна кариера.

На свеченоста, 78-годишниот дизајнер беше придружуван од сопругата Рики.

Тие беа стилски координирани со бели кошули и црни сакоа.

Лорен Лорен Лорен

Ралф и Рики можат да се пофалат со долг и среќен брак. Тие го изговорија судбносното „ДА“ пред 53 години, во декември 1964 година, а заедно имаат три деца.

Лорен Лорен Лорен Лорен Лорен Лорен Лорен Лорен Лорен

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 26%
  • 74%
Се испраќа...

(Вкупно: 3738 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?