Дејвид Бекам со ќеркичката и синовите се забавува во воден парк, пред семејна вечера со Викторија
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Дејвид Бекам со ќеркичката и синовите се забавува во воден парк, пред семејна вечера со Викторија

Дејвид Бекам со ќеркичката и синовите се забавува во воден парк, пред семејна вечера со Викторија

Семејството Бекам отпатува во Мајами. Дејвид Бекам со три од своите деца беше фотографиран додека се забавуваше во воден парк.

44-годишниот татко уживаше со 8-годишната ќерка Харпер и синовите Круз и Ромео, а папараците не пропуштија да ги „уловат“ нивните забавни моменти.

Бекам Бекам Бекам Бекам Бекам Бекам Бекам Бекам Бекам Бекам Бекам
Бекам Бекам Бекам Бекам Бекам Бекам Бекам Бекам Бекам Бекам Бекам Бекам Бекам

Потоа, Дејвид со децата се упатија на вечера заедно со Викторија.

Бекам Бекам

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 26%
  • 74%
Се испраќа...

(Вкупно: 4168 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?