Девојката на Леонардо Дикаприо блесна на премиерата на неговиот нов филм на Канскиот фестивал
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Девојката на Леонардо Дикаприо блесна на премиерата на неговиот нов филм на Канскиот фестивал

Девојката на Леонардо Дикаприо блесна на премиерата на неговиот нов филм на Канскиот фестивал

Камила Морон, девојката на Леонардо Дикаприо, со беспрекорно елегантен изглед блескаше вечерва на црвениот тепих во Кан.

21-годишната убавица не позираше заедно со Дикаприо, со кого е во врска година и половина, но го поддржа со самото присуство на гламурозната свеченост по повод неговиот нов филм „Once Upon A Time In Hollywood“.

Префинетиот фустан со пердуви од модната куќа Miu Miu, Камила го надополни со скапоцен накит од Bulgari.

Once Upon A Time In Hollywood Once Upon A Time In Hollywood Once Upon A Time In Hollywood Once Upon A Time In Hollywood Once Upon A Time In Hollywood Once Upon A Time In Hollywood Once Upon A Time In Hollywood Once Upon A Time In Hollywood Once Upon A Time In Hollywood Once Upon A Time In Hollywood Once Upon A Time In Hollywood Once Upon A Time In Hollywood Once Upon A Time In Hollywood Once Upon A Time In Hollywood Once Upon A Time In Hollywood Once Upon A Time In Hollywood Once Upon A Time In Hollywood Once Upon A Time In Hollywood Once Upon A Time In Hollywood Once Upon A Time In Hollywood Once Upon A Time In Hollywood Once Upon A Time In Hollywood Once Upon A Time In Hollywood

44-годишниот Дикаприо дефилираше пред фоторепортерите со своите колеги – Бред Пит, Марго Роби и Квентин Тарантино.

Once Upon A Time In Hollywood Once Upon A Time In Hollywood

Анкета

Анкета
Каде ќе одите/бевте на одмор ова лето?
  • 25%
  • 6%
  • 6%
  • 7%
  • 3%
  • 3%
  • 12%
  • 12%
  • 26%
Се испраќа...

(Вкупно: 9318 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?