Грчка авантура: Бела Хадид и Кендал Џенер се забавуваат на Миконос
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Грчка авантура: Бела Хадид и Кендал Џенер се забавуваат на Миконос

Грчка авантура: Бела Хадид и Кендал Џенер се забавуваат на Миконос

Миконос привлекува многу славни личности секоја година. И Бела Хадид и Кендал Џенер летово уживаат во убавините на популарниот грчки остров.

Славните модели беа фотографирани на забава на плажа и додека се релаксираа на чамец.

Бела Хадид и Кендал Џенер Бела Хадид и Кендал Џенер Бела Хадид и Кендал Џенер Бела Хадид и Кендал Џенер Бела Хадид и Кендал Џенер Бела Хадид и Кендал Џенер Бела Хадид и Кендал Џенер Бела Хадид и Кендал Џенер Бела Хадид и Кендал Џенер Бела Хадид и Кендал Џенер

Видео

Бела Хадид и Кендал Џенер Бела Хадид и Кендал Џенер Бела Хадид и Кендал Џенер Бела Хадид и Кендал Џенер Бела Хадид и Кендал Џенер Бела Хадид и Кендал Џенер Бела Хадид и Кендал Џенер Бела Хадид и Кендал Џенер Бела Хадид и Кендал Џенер Бела Хадид и Кендал Џенер Бела Хадид и Кендал Џенер Бела Хадид и Кендал Џенер Бела Хадид и Кендал Џенер Бела Хадид и Кендал Џенер

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 26%
  • 74%
Се испраќа...

(Вкупно: 2443 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?