Гламурозен пар: Блејк Лајвли и Рајан Рејнолдс на „Златен глобус 2017“
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Гламурозен пар: Блејк Лајвли и Рајан Рејнолдс на „Златен глобус 2017“

Гламурозен пар: Блејк Лајвли и Рајан Рејнолдс на „Златен глобус 2017“

Блејк Лајвли и Рајан Рејнолдс беа дел од бројните ѕвезди кои присуствуваа на доделувањето на наградите „Златен глобус“ во Беверли Хилс.

Како и секогаш, холивускиот пар привлече големо внимание со својот елегантен изглед.

29-годишната актерка изгледаше гламурозно во црн фустан со блескави детали од Версаче додека позираше на црвениот тепих покрај својот сакан. Својот стилски избор, Лајвли го надополни со накит од Лорејн Шварц и обувки од Кристијан Лобутин.

Блејк Лајвли и Рајан Рејнолдс Блејк Лајвли и Рајан Рејнолдс

Ѕвездата од „Gossip Girl“ пред три месеци го роди своето второ дете и веќе се врати во одлична форма.

Блејк Лајвли и Рајан Рејнолдс Блејк Лајвли и Рајан Рејнолдс Блејк Лајвли и Рајан Рејнолдс Блејк Лајвли и Рајан Рејнолдс

За улогата во „Deadpool“, Рејнолдс беше номиниран во категоријата Најдобар актер во мјузикл или комедија, но не успеа да ја добие посакувата награда.

Блејк Лајвли и Рајан Рејнолдс Блејк Лајвли и Рајан Рејнолдс Блејк Лајвли и Рајан Рејнолдс Блејк Лајвли и Рајан Рејнолдс

Лајвли и Рејнолдс стапија во брак на 9 септември 2012 година. Тие заедно имаат две ќерки – двегодишната Џејмс и тримесечната Инес.

Блејк Лајвли и Рајан Рејнолдс Блејк Лајвли и Рајан Рејнолдс Блејк Лајвли и Рајан Рејнолдс Блејк Лајвли и Рајан Рејнолдс Блејк Лајвли и Рајан Рејнолдс Блејк Лајвли и Рајан Рејнолдс Блејк Лајвли и Рајан Рејнолдс Блејк Лајвли и Рајан Рејнолдс

Анкета

Анкета
Каква беше 2017 година за вас?
  • 24%
  • 46%
  • 29%
Се испраќа...

(Вкупно: 6588 гласа)

Цитат

Да бидеш себеси во свет кој константно се обидува да те претвори во нешто друго е најголемото постигнување.

Ралф Валдо Емерсон

Виц

Кога жена вели дека нема што да облече, тоа значи дека нема НОВИ алишта.

Кога маж вели дека нема што да облече, тоа значи дека нема ЧИСТИ алишта.