Во црвено од глава до пети: Криси Тиген во необичен сако-фустан на премиера во Лос Анџелес
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Во црвено од глава до пети: Криси Тиген во необичен сако-фустан на премиера во Лос Анџелес

Во црвено од глава до пети: Криси Тиген во необичен сако-фустан на премиера во Лос Анџелес

Криси Тиген присуствуваше на премиерата на шоуто за комедијанти „Bring the Funny“, во кое е дел од судиите.

33-годишниот модел се појави на свечениот настан во црвено од глава до пети. Необичната креацијата која Криси ја носеше е спој од сако и фустанче на врзување.

Во својот стајлинг, популарната сопруга на Џон Леџенд додаде црвени сандали, впечатливи обетки-алки и црвен кармин.

Криси Тиген Криси Тиген Криси Тиген Криси Тиген Криси Тиген Криси Тиген Криси Тиген Криси Тиген Криси Тиген Криси Тиген Криси Тиген Криси Тиген Криси Тиген

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 27%
  • 73%
Се испраќа...

(Вкупно: 1009 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?