Вин Дизел пристигна на премиера со хеликоптер, Нина Добрев и Руби Роуз го пречекаа на црвениот тепих
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Вин Дизел пристигна на премиера со хеликоптер, Нина Добрев и Руби Роуз го пречекаа на црвениот тепих

Вин Дизел пристигна на премиера со хеликоптер, Нина Добрев и Руби Роуз го пречекаа на црвениот тепих

Вин Дизел се погрижи неговото појавување на премиерата на „xXx: Return of Xander Cage“ да не остане незабележано. 49-годишниот актер со хеликоптер слета на црвениот тепих каде го пречекаа неговите славни колешки од новиот филм.

Премиерата на „xXx: Return of Xander Cage“ Премиерата на „xXx: Return of Xander Cage“ Премиерата на „xXx: Return of Xander Cage“ Премиерата на „xXx: Return of Xander Cage“

На филмскиот настан во Лондон, Дизел позираше пред фоторепортерите со Нина Добрев, Руби Роуз, Депика Падуконе и Хермиона Корфилд.

Премиерата на „xXx: Return of Xander Cage“ Премиерата на „xXx: Return of Xander Cage“

На прикажувањето на филмот, Нина се појави со нова фризура. 28-годишната актерка со бугарско потекло шармираше во краток фустан од Зак Позен, сандали од Кристијан Лобутин и чантичка од Џими Чу.

Премиерата на „xXx: Return of Xander Cage“ Премиерата на „xXx: Return of Xander Cage“ Премиерата на „xXx: Return of Xander Cage“ Премиерата на „xXx: Return of Xander Cage“ Премиерата на „xXx: Return of Xander Cage“

За свеченоста во британската престолнина, Руби својот изглед ѝ го довери на модната куќа Balmain. Колорината креација од колекцијата пролет/лето 2017 на францускиот бренд, 30-годишната актерка ја искомбинира со обувки од Џузепе Ѕаноти.

Премиерата на „xXx: Return of Xander Cage“ Премиерата на „xXx: Return of Xander Cage“ Премиерата на „xXx: Return of Xander Cage“ Премиерата на „xXx: Return of Xander Cage“ Премиерата на „xXx: Return of Xander Cage“ Премиерата на „xXx: Return of Xander Cage“ Премиерата на „xXx: Return of Xander Cage“ Премиерата на „xXx: Return of Xander Cage“ Премиерата на „xXx: Return of Xander Cage“

Депика, која се вбројува меѓу актерките со најголема заработка, заведуваше во црвен долг фустан од Стела Мекартни.

Премиерата на „xXx: Return of Xander Cage“ Премиерата на „xXx: Return of Xander Cage“ Премиерата на „xXx: Return of Xander Cage“

Хермиона зачекори на црвениот тепих во црн фустан со впечатлив горен дел од Blumarine.

Премиерата на „xXx: Return of Xander Cage“ Премиерата на „xXx: Return of Xander Cage“ Премиерата на „xXx: Return of Xander Cage“ Премиерата на „xXx: Return of Xander Cage“ Премиерата на „xXx: Return of Xander Cage“

Анкета

Анкета
Каква беше 2017 година за вас?
  • 24%
  • 46%
  • 30%
Се испраќа...

(Вкупно: 8074 гласа)

Цитат

Да бидеш себеси во свет кој константно се обидува да те претвори во нешто друго е најголемото постигнување.

Ралф Валдо Емерсон

Виц

Кога жена вели дека нема што да облече, тоа значи дека нема НОВИ алишта.

Кога маж вели дека нема што да облече, тоа значи дека нема ЧИСТИ алишта.