Викторија Бекам шик дама во црвено во Париз
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Викторија Бекам шик дама во црвено во Париз

Викторија Бекам шик дама во црвено во Париз

Додека нејзините колешки од Spice Girls наголемо го промовираат враќањето на сцената, Викторија Бекам ги исполнува своите деловни обврски во Париз.

44-годишната дизајнерка беше фотографирана во модерно издание за време на пристигнувањето во француската метропола. Црвената облека очекувано е дело на нејзиното ателје, обувките се со потпис на Маноло Бланик, а очилата на Селин.

Викторија Бекам Викторија Бекам Викторија Бекам Викторија Бекам Викторија Бекам

Spice Girls се обединија и најавија турнеја низ Велика Британија, но без Викторија.

Анкета

Анкета
Каде ќе го прославите доаѓањето на 2019 година?
  • 11%
  • 54%
  • 4%
  • 12%
  • 1%
  • 18%
Се испраќа...

(Вкупно: 6272 гласа)

Цитат

Вистински пријател е оној кој ја гледа тагата во твоите очи, додека сите останати веруваат во насмевката на твоето лице.

Анонимен

Виц

Како се нарекува маж кој одбива да користи презерватив?

- Татко.