Викторија Бекам со синовите, Шекил О'Нил и Ева Лонгорија на лансирањето на колекција
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Викторија Бекам со синовите, Шекил О'Нил и Ева Лонгорија на лансирањето на колекција

Викторија Бекам со синовите, Шекил О'Нил и Ева Лонгорија на лансирањето на колекција

Викторија Бекам се здружи со Reebok за креирањето на заедничка спортска колекција. На забавата по повод лансирањето на колекцијата, 43-годишната дизајнерка доби поддршка од синовите Бруклин, Круз и Ромео и од добрата пријателка Ева Лонгорија.

На настанот беше присутен и Шекил О'Нил кој долги години соработува со Reebok.

Викторија Бекам Викторија Бекам Викторија Бекам Викторија Бекам Викторија Бекам Викторија Бекам Викторија Бекам Викторија Бекам

Дружењето со Шекил, Викторија го овековечи со интересни фотографии со кои се пошегува за разликата во нивната висина.

Викторија Бекам Викторија Бекам

Анкета

Анкета
Дали ќе гласате на референдумот на прашањето: „Дали сте за членство во ЕУ и НАТО со прифаќање на Договорот помеѓу Република Македонија и Република Грција?“
  • 25%
  • 5%
  • 70%
Се испраќа...

(Вкупно: 8839 гласа)

Цитат

Вистински пријател е оној кој ја гледа тагата во твоите очи, додека сите останати веруваат во насмевката на твоето лице.

Анонимен

Виц

- Мамо, што е љубовница?

- Тоа, мамино, е лоша тетка која ни краде од семејниот буџет.

- А љубовник?

- Е тоа е добар чичко, кој му помага на татко ти.