Викторија Бекам во фотосесија за „Вог“ Холандија, зборуваше за бракот со Дејвид
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Викторија Бекам во фотосесија за „Вог“ Холандија, зборуваше за бракот со Дејвид

Викторија Бекам во фотосесија за „Вог“ Холандија, зборуваше за бракот со Дејвид

Викторија Бекам е лицето од насловната страница на холандското издание на „Вог“. 43-годишната дизајнерка застана пред објективот на Јан Велтерс за лежерна фотосесија во Лос Анџелес.

Викторија Бекам

Во интервјуто за модното списание, Викторија зборуваше за бракот со Дејвид. „Со Дејвид многу се забавуваме. Ако навистина бев толку тажна како што изгледам на некои од фотографиите на папараците, моите деца немаше да бидат среќни како што се. И со сигурност немаше сè уште да бидам мажена“ – вели таа.

За одржувањето на фигурата, таа споделила: „Секое утро трчам по 5 километри и вежбам еден час со личен тренер.“

Викторија Бекам Викторија Бекам Викторија Бекам Викторија Бекам

Анкета

Анкета
Каква беше 2017 година за вас?
  • 24%
  • 46%
  • 30%
Се испраќа...

(Вкупно: 8150 гласа)

Цитат

Да бидеш себеси во свет кој константно се обидува да те претвори во нешто друго е најголемото постигнување.

Ралф Валдо Емерсон

Виц

Кога жена вели дека нема што да облече, тоа значи дека нема НОВИ алишта.

Кога маж вели дека нема што да облече, тоа значи дека нема ЧИСТИ алишта.