ВИДЕО: Првиот трејлер за краткото продолжение на „Frozen“ на Дизни
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » ВИДЕО: Првиот трејлер за краткото продолжение на „Frozen“ на Дизни

ВИДЕО: Првиот трејлер за краткото продолжение на „Frozen“ на Дизни

Започнува нова „Frozen“ треска. Дизни подготвува уште едно изненадување за своите фанови. На 13 март, пред прикажувањето на долгоочекуваната бајка „Пепелашка“, обожавателите на Дизни во кино-салите ќе можат да погледнат кратко продолжение на хитот „Frozen“.

Во 7 минутниот филм „Frozen Fever“ ќе биде прикажан роденденот на Ана. Погледнете го трејлерот:

Frozen Frozen Frozen Frozen Frozen Frozen Frozen

Анкета

Анкета
Каде ќе одите/бевте на одмор ова лето?
  • 25%
  • 6%
  • 6%
  • 7%
  • 3%
  • 3%
  • 12%
  • 12%
  • 26%
Се испраќа...

(Вкупно: 9630 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?