ВИДЕО: Официјалниот трејлер за продолжението на дизниевиот хит „Frozen“
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » ВИДЕО: Официјалниот трејлер за продолжението на дизниевиот хит „Frozen“

ВИДЕО: Официјалниот трејлер за продолжението на дизниевиот хит „Frozen“

„Frozen“ годинава ќе го добие продолжението кое милиони фанови нетрпеливо го очекуваат. Официјалниот трејлер за „Frozen 2“ открива делови од драматичните случувања кои ја очекуваат Елза и нејзината сестра Ана.

Филмот ќе започне да се прикажува во кината на 22 ноември.

Анкета

Анкета
Каде ќе одите/бевте на одмор ова лето?
  • 25%
  • 6%
  • 6%
  • 7%
  • 3%
  • 3%
  • 12%
  • 12%
  • 26%
Се испраќа...

(Вкупно: 9627 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?