ВИДЕО: Мадона танцува со 4 холограмски верзии од себе и со Малума на музичките награди на Billboard
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » ВИДЕО: Мадона танцува со 4 холограмски верзии од себе и со Малума на музичките награди на Billboard

ВИДЕО: Мадона танцува со 4 холограмски верзии од себе и со Малума на музичките награди на Billboard

Мадона и Малума ја разиграа публиката на доделувањето на музичките награди на Billboard.

60-годишната пејачка танцуваше на сцената со 4 холограмски верзии на нејзиното алтер его „Мадам Х“, како и со 25-годишниот Колумбиец.

Наводно, за сценографијата и специјалните ефекти биле потрошени 5 милиони долари кои ги платила лично Мадона.

Анкета

Анкета
Дали го вакцинирате вашето дете?
  • 69%
  • 13%
  • 18%
Се испраќа...

(Вкупно: 7232 гласа)

Цитат

Вистински пријател е оној кој ја гледа тагата во твоите очи, додека сите останати веруваат во насмевката на твоето лице.

Анонимен

Виц

Како се нарекува маж кој одбива да користи презерватив?

- Татко.