ВИДЕО: Мадона танцува со 4 холограмски верзии од себе и со Малума на музичките награди на Billboard
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » ВИДЕО: Мадона танцува со 4 холограмски верзии од себе и со Малума на музичките награди на Billboard

ВИДЕО: Мадона танцува со 4 холограмски верзии од себе и со Малума на музичките награди на Billboard

Мадона и Малума ја разиграа публиката на доделувањето на музичките награди на Billboard.

60-годишната пејачка танцуваше на сцената со 4 холограмски верзии на нејзиното алтер его „Мадам Х“, како и со 25-годишниот Колумбиец.

Наводно, за сценографијата и специјалните ефекти биле потрошени 5 милиони долари кои ги платила лично Мадона.

Анкета

Анкета
Каде ќе одите/бевте на одмор ова лето?
  • 25%
  • 6%
  • 5%
  • 6%
  • 3%
  • 3%
  • 11%
  • 13%
  • 27%
Се испраќа...

(Вкупно: 5582 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?