ВИДЕО: Антониа Гиговска со хитот на Ријана „Where Have You Been“ блесна во „Ѕвездичките на Пинк“
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » ВИДЕО: Антониа Гиговска со хитот на Ријана „Where Have You Been“ блесна во „Ѕвездичките на Пинк“

ВИДЕО: Антониа Гиговска со хитот на Ријана „Where Have You Been“ блесна во „Ѕвездичките на Пинк“

Антониа Гиговска повторно блесна во „Ѕвездичките на Пинк“. Македонската пејачка го изведе хитот „Where Have You Been“ на Ријана и заслужено се закити со многу комплименти.

Видео

„Секоја чест“ – рече Кристина по настапот.

„Ова можеби нема да биде фер кон другите натпреварувачи во овој стадиум од натпреварувањето, но по мое мислење, ти си победник, затоа што мислам дека имаш сè што е потребно за она што се нарекува да бидеш ѕвезда на сцената“ – се приклучи на пофалбите Гоца Тржан.

Анкета

Анкета
Каде ќе одите/бевте на одмор ова лето?
  • 25%
  • 6%
  • 6%
  • 7%
  • 3%
  • 3%
  • 12%
  • 12%
  • 26%
Се испраќа...

(Вкупно: 9316 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?