ВИДЕО: Антониа Гиговска со хитот на Ријана „Where Have You Been“ блесна во „Ѕвездичките на Пинк“
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » ВИДЕО: Антониа Гиговска со хитот на Ријана „Where Have You Been“ блесна во „Ѕвездичките на Пинк“

ВИДЕО: Антониа Гиговска со хитот на Ријана „Where Have You Been“ блесна во „Ѕвездичките на Пинк“

Антониа Гиговска повторно блесна во „Ѕвездичките на Пинк“. Македонската пејачка го изведе хитот „Where Have You Been“ на Ријана и заслужено се закити со многу комплименти.

Видео

„Секоја чест“ – рече Кристина по настапот.

„Ова можеби нема да биде фер кон другите натпреварувачи во овој стадиум од натпреварувањето, но по мое мислење, ти си победник, затоа што мислам дека имаш сè што е потребно за она што се нарекува да бидеш ѕвезда на сцената“ – се приклучи на пофалбите Гоца Тржан.

Анкета

Анкета
Дали го вакцинирате вашето дете?
  • 70%
  • 13%
  • 17%
Се испраќа...

(Вкупно: 8595 гласа)

Цитат

Вистински пријател е оној кој ја гледа тагата во твоите очи, додека сите останати веруваат во насмевката на твоето лице.

Анонимен

Виц

Како се нарекува маж кој одбива да користи презерватив?

- Татко.