Бруклин Бекам за првпат заедно со девојката Хана на црвениот тепих во Кан
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Бруклин Бекам за првпат заедно со девојката Хана на црвениот тепих во Кан

Бруклин Бекам за првпат заедно со девојката Хана на црвениот тепих во Кан

Бруклин Бекам и неговата девојка Хана за првпат како пар зачекорија на црвениот тепих на премиерата на „Once Upon A Time In Hollywood“ во Кан.

На свеченоста на француската ривиера, 20-годишниот син на Викторија и Дејвид Бекам носеше црно одело, додека 22-годишниот модел се појави во кожен црн фустан од Салваторе Ферагамо.

Бруклин Бекам и Хана Бруклин Бекам и Хана Бруклин Бекам и Хана Бруклин Бекам и Хана Бруклин Бекам и Хана Бруклин Бекам и Хана Бруклин Бекам и Хана Бруклин Бекам и Хана Бруклин Бекам и Хана Бруклин Бекам и Хана Бруклин Бекам и Хана Бруклин Бекам и Хана Бруклин Бекам и Хана Бруклин Бекам и Хана Бруклин Бекам и Хана

Подоцна, тие присуствуваа на забава на Шопард. Хана повторно избра модна комбинација од Салваторе Ферагамо.

Бруклин Бекам и Хана Бруклин Бекам и Хана Бруклин Бекам и Хана

Бруклин и Хана се во врска од ноември минатата година.

Бруклин Бекам и Хана

Анкета

Анкета
Каде ќе одите/бевте на одмор ова лето?
  • 25%
  • 6%
  • 6%
  • 7%
  • 3%
  • 3%
  • 12%
  • 12%
  • 26%
Се испраќа...

(Вкупно: 9634 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?