Бруклин Бекам за првпат заедно со девојката Хана на црвениот тепих во Кан
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Бруклин Бекам за првпат заедно со девојката Хана на црвениот тепих во Кан

Бруклин Бекам за првпат заедно со девојката Хана на црвениот тепих во Кан

Бруклин Бекам и неговата девојка Хана за првпат како пар зачекорија на црвениот тепих на премиерата на „Once Upon A Time In Hollywood“ во Кан.

На свеченоста на француската ривиера, 20-годишниот син на Викторија и Дејвид Бекам носеше црно одело, додека 22-годишниот модел се појави во кожен црн фустан од Салваторе Ферагамо.

Бруклин Бекам и Хана Бруклин Бекам и Хана Бруклин Бекам и Хана Бруклин Бекам и Хана Бруклин Бекам и Хана Бруклин Бекам и Хана Бруклин Бекам и Хана Бруклин Бекам и Хана Бруклин Бекам и Хана Бруклин Бекам и Хана Бруклин Бекам и Хана Бруклин Бекам и Хана Бруклин Бекам и Хана Бруклин Бекам и Хана Бруклин Бекам и Хана

Подоцна, тие присуствуваа на забава на Шопард. Хана повторно избра модна комбинација од Салваторе Ферагамо.

Бруклин Бекам и Хана Бруклин Бекам и Хана Бруклин Бекам и Хана

Бруклин и Хана се во врска од ноември минатата година.

Бруклин Бекам и Хана

Анкета

Анкета
Дали го вакцинирате вашето дете?
  • 70%
  • 13%
  • 17%
Се испраќа...

(Вкупно: 8596 гласа)

Цитат

Вистински пријател е оној кој ја гледа тагата во твоите очи, додека сите останати веруваат во насмевката на твоето лице.

Анонимен

Виц

Како се нарекува маж кој одбива да користи презерватив?

- Татко.