Бритни Спирс провокативна и готик во видео за „Sweet Dreams“
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Бритни Спирс провокативна и готик во видео за „Sweet Dreams“

Бритни Спирс провокативна и готик во видео за „Sweet Dreams“

Бритни Спирс очигледно е обожавателка на Мерлин Менсон. Познатата поп ѕвезда му даде зелено светло на провокативното видео за хитот „Sweet Dreams (Are Made of This)“ на Eurythmics во изведба на Мерлин Менсон.

Во видеото, снимено пред неколку години, Бритни е провокативна заводничка за време на готик перверзен маскенбал. Спотот бил наменет за промовирање на турнејата на „Circus“, но дури сега е објавен за љубопитните фанови за Спирс.

Анкета

Анкета
Каде ќе одите/бевте на одмор ова лето?
  • 25%
  • 6%
  • 6%
  • 7%
  • 3%
  • 3%
  • 12%
  • 12%
  • 26%
Се испраќа...

(Вкупно: 9629 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?