Бритни Спирс изгледа одлично во кампања за долна облека
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Бритни Спирс изгледа одлично во кампања за долна облека

Бритни Спирс изгледа одлично во кампања за долна облека

Бритни Спирс многу пати беше критикувана за својот изглед. Нејзиниот мал проблем со килограмите беше очигледен на некои папараци фотографии, но сега критичарите можат слободно да одморат, затоа што Бритни изгледа одлично.

Младата мајка на две деца втор пат е дел од рекламна кампања на Candie's. Погледнете фотографии од кампањата наречена „Britney Spears Through The Lens“.

Бритни Спирс
Бритни Спирс Бритни Спирс
Бритни Спирс Бритни Спирс
Бритни Спирс Бритни Спирс

Анкета

Анкета
Дали го вакцинирате вашето дете?
  • 70%
  • 13%
  • 17%
Се испраќа...

(Вкупно: 8605 гласа)

Цитат

Вистински пријател е оној кој ја гледа тагата во твоите очи, додека сите останати веруваат во насмевката на твоето лице.

Анонимен

Виц

Како се нарекува маж кој одбива да користи презерватив?

- Татко.