Бритни Спирс изгледа одлично во кампања за долна облека
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Бритни Спирс изгледа одлично во кампања за долна облека

Бритни Спирс изгледа одлично во кампања за долна облека

Бритни Спирс многу пати беше критикувана за својот изглед. Нејзиниот мал проблем со килограмите беше очигледен на некои папараци фотографии, но сега критичарите можат слободно да одморат, затоа што Бритни изгледа одлично.

Младата мајка на две деца втор пат е дел од рекламна кампања на Candie's. Погледнете фотографии од кампањата наречена „Britney Spears Through The Lens“.

Бритни Спирс
Бритни Спирс Бритни Спирс
Бритни Спирс Бритни Спирс
Бритни Спирс Бритни Спирс

Анкета

Анкета
Каде ќе одите/бевте на одмор ова лето?
  • 25%
  • 6%
  • 6%
  • 7%
  • 3%
  • 3%
  • 12%
  • 12%
  • 26%
Се испраќа...

(Вкупно: 9313 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?