Бремената Блејк Лајвли со двете ќерки го посети Рајан Рејнолдс на снимањето на нов филм
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Бремената Блејк Лајвли со двете ќерки го посети Рајан Рејнолдс на снимањето на нов филм

Бремената Блејк Лајвли со двете ќерки го посети Рајан Рејнолдс на снимањето на нов филм

Блејк Лајвли ужива во третата бременост. 31-годишната актерка стои подалеку од медиумските рефлектори додека е во блажена состојба, но папараците успеаја да ја уловат за време на нејзината посета со ќерките на Рајан Рејнолдс, кој снима нов филм во Бостон.

На сетот на филмот „Free Guy“, Лајвли се појави во кежуал издание со шешир заедно со 4-годишната Џејмс и 2-годишната Инез.

Блејк Лајвли и Рајан Рејнолдс Блејк Лајвли и Рајан Рејнолдс Блејк Лајвли и Рајан Рејнолдс Блејк Лајвли и Рајан Рејнолдс Блејк Лајвли и Рајан Рејнолдс Блејк Лајвли и Рајан Рејнолдс Блејк Лајвли и Рајан Рејнолдс Блејк Лајвли и Рајан Рејнолдс Блејк Лајвли и Рајан Рејнолдс Блејк Лајвли и Рајан Рејнолдс Блејк Лајвли и Рајан Рејнолдс Блејк Лајвли и Рајан Рејнолдс Блејк Лајвли и Рајан Рејнолдс Блејк Лајвли и Рајан Рејнолдс Блејк Лајвли и Рајан Рејнолдс Блејк Лајвли и Рајан Рејнолдс Блејк Лајвли и Рајан Рејнолдс Блејк Лајвли и Рајан Рејнолдс

Блејк и Рајан успешно ја криеја веста дека очекуваат трето дете до премиерата на „Pokémon Detective Pikachu“, на која таа блесна во жолто.

Блејк Лајвли и Рајан Рејнолдс Блејк Лајвли и Рајан Рејнолдс Блејк Лајвли и Рајан Рејнолдс Блејк Лајвли и Рајан Рејнолдс Блејк Лајвли и Рајан Рејнолдс Блејк Лајвли и Рајан Рејнолдс Блејк Лајвли и Рајан Рејнолдс

Анкета

Анкета
Каде ќе одите/бевте на одмор ова лето?
  • 25%
  • 6%
  • 6%
  • 7%
  • 3%
  • 3%
  • 12%
  • 12%
  • 26%
Се испраќа...

(Вкупно: 9314 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?