Бремената Бијонсе во бел фустан со наметка на забава по Греми
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Бремената Бијонсе во бел фустан со наметка на забава по Греми

Бремената Бијонсе во бел фустан со наметка на забава по Греми

Откако се спуштија завесите на церемонијата Греми 2017, Бијонсе со својот сопруг Џеј Зи посетија приватна забава во Лос Анџелес.

Музичката дива се пресоблече во бел фустан со наметка од Питер Дандас, поранешниот креативен директор на Роберто Кавали, пред да ја започне забавата со сестра си Соланж, Кели Роланд, Мишел Вилијамс и Мелина Мацукас.

Бијонсе Бијонсе Бијонсе Бијонсе Бијонсе Бијонсе Бијонсе Бијонсе

Иако беше номинирана за девет награди на Греми, Бијонсе освои само два златни грамофони, но затоа пак одушеви со својот настап.

Анкета

Анкета
Каква беше 2017 година за вас?
  • 24%
  • 46%
  • 30%
Се испраќа...

(Вкупно: 8074 гласа)

Цитат

Да бидеш себеси во свет кој константно се обидува да те претвори во нешто друго е најголемото постигнување.

Ралф Валдо Емерсон

Виц

Кога жена вели дека нема што да облече, тоа значи дека нема НОВИ алишта.

Кога маж вели дека нема што да облече, тоа значи дека нема ЧИСТИ алишта.