Бред Пит „уловен“ на забавата за 50-тиот роденден на неговата бивша сопруга Џенифер Анистон
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Бред Пит „уловен“ на забавата за 50-тиот роденден на неговата бивша сопруга Џенифер Анистон

Бред Пит „уловен“ на забавата за 50-тиот роденден на неговата бивша сопруга Џенифер Анистон

Бред Пит се обиде да помине незабележан додека се упатуваше на големата роденденска забава на Џенифер Анистон.

55-годишниот актер беше фотографиран кога влегуваше во хотелот „Sunset Tower“ во Лос Анџелес, каде неговата бивша сопруга го славеше јубилејниот роденден.

Забавата на Џенифер Анистон Забавата на Џенифер Анистон Забавата на Џенифер Анистон Забавата на Џенифер Анистон Забавата на Џенифер Анистон

Бред и Џенифер беа во брак од 2000 до 2005 година. Само неколку месеци по нивната разделба, стана јасно дека се вистинити гласините дека тој започнал врска со Анџелина Џоли.

Забавата на Џенифер Анистон Забавата на Џенифер Анистон

Набргу, Анџелина и Бред станаа златната двојка на Холивуд, но нивната љубовна приказна заврши по 12 години врска и 2 години брачен живот. Тие ги изненадија фановите кога во септември 2016 година Џоли поднесе документи за развод.

Забавата на Џенифер Анистон

На почетокот на минатата година, Анистон објави дека става крај на 2-годишниот брак со Џастин Теру, со кого претходно беше во врска 7 години.

Забавата на Џенифер Анистон

Анкета

Анкета
Дали го вакцинирате вашето дете?
  • 70%
  • 13%
  • 17%
Се испраќа...

(Вкупно: 9550 гласа)

Цитат

Вистински пријател е оној кој ја гледа тагата во твоите очи, додека сите останати веруваат во насмевката на твоето лице.

Анонимен

Виц

Како се нарекува маж кој одбива да користи презерватив?

- Татко.