Бред Пит, Леонардо Дикаприо, Квентин Тарантино и Марго Роби заедно на црвениот тепих во Кан
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Бред Пит, Леонардо Дикаприо, Квентин Тарантино и Марго Роби заедно на црвениот тепих во Кан

Бред Пит, Леонардо Дикаприо, Квентин Тарантино и Марго Роби заедно на црвениот тепих во Кан

Најѕвездената вечер во Кан годинава е по повод премиерата на филмот „Once Upon A Time In Hollywood“, режиран од Квентин Тарантино.

На црвениот тепих, покрај славниот режисер, чекореа актерите Бред Пит, Леонардо Дикаприо, Марго Роби и Даниела Пик, која воедно му е и сопруга на Тарантино.

Бред и Леонардо, кои ги имаат главните улоги во филмот, беа облечени во класични смокинзи, додека Марго носеше црно-бела комбинација од Шанел.

Филмот бил проследен со одушевување, а Тарантино добил 6-минутни стоечки овации за неговото најново филмско дело.

Once Upon A Time In Hollywood Once Upon A Time In Hollywood Once Upon A Time In Hollywood Once Upon A Time In Hollywood Once Upon A Time In Hollywood Once Upon A Time In Hollywood Once Upon A Time In Hollywood Once Upon A Time In Hollywood Once Upon A Time In Hollywood Once Upon A Time In Hollywood Once Upon A Time In Hollywood Once Upon A Time In Hollywood Once Upon A Time In Hollywood Once Upon A Time In Hollywood Once Upon A Time In Hollywood Once Upon A Time In Hollywood Once Upon A Time In Hollywood Once Upon A Time In Hollywood Once Upon A Time In Hollywood Once Upon A Time In Hollywood Once Upon A Time In Hollywood Once Upon A Time In Hollywood Once Upon A Time In Hollywood Once Upon A Time In Hollywood Once Upon A Time In Hollywood Once Upon A Time In Hollywood Once Upon A Time In Hollywood Once Upon A Time In Hollywood Once Upon A Time In Hollywood Once Upon A Time In Hollywood Once Upon A Time In Hollywood Once Upon A Time In Hollywood Once Upon A Time In Hollywood Once Upon A Time In Hollywood

Анкета

Анкета
Каде ќе одите/бевте на одмор ова лето?
  • 25%
  • 6%
  • 6%
  • 7%
  • 3%
  • 3%
  • 12%
  • 12%
  • 26%
Се испраќа...

(Вкупно: 9629 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?