Бред Пит, Леонардо Дикаприо, Квентин Тарантино и Марго Роби заедно на црвениот тепих во Кан
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Бред Пит, Леонардо Дикаприо, Квентин Тарантино и Марго Роби заедно на црвениот тепих во Кан

Бред Пит, Леонардо Дикаприо, Квентин Тарантино и Марго Роби заедно на црвениот тепих во Кан

Најѕвездената вечер во Кан годинава е по повод премиерата на филмот „Once Upon A Time In Hollywood“, режиран од Квентин Тарантино.

На црвениот тепих, покрај славниот режисер, чекореа актерите Бред Пит, Леонардо Дикаприо, Марго Роби и Даниела Пик, која воедно му е и сопруга на Тарантино.

Бред и Леонардо, кои ги имаат главните улоги во филмот, беа облечени во класични смокинзи, додека Марго носеше црно-бела комбинација од Шанел.

Филмот бил проследен со одушевување, а Тарантино добил 6-минутни стоечки овации за неговото најново филмско дело.

Once Upon A Time In Hollywood Once Upon A Time In Hollywood Once Upon A Time In Hollywood Once Upon A Time In Hollywood Once Upon A Time In Hollywood Once Upon A Time In Hollywood Once Upon A Time In Hollywood Once Upon A Time In Hollywood Once Upon A Time In Hollywood Once Upon A Time In Hollywood Once Upon A Time In Hollywood Once Upon A Time In Hollywood Once Upon A Time In Hollywood Once Upon A Time In Hollywood Once Upon A Time In Hollywood Once Upon A Time In Hollywood Once Upon A Time In Hollywood Once Upon A Time In Hollywood Once Upon A Time In Hollywood Once Upon A Time In Hollywood Once Upon A Time In Hollywood Once Upon A Time In Hollywood Once Upon A Time In Hollywood Once Upon A Time In Hollywood Once Upon A Time In Hollywood Once Upon A Time In Hollywood Once Upon A Time In Hollywood Once Upon A Time In Hollywood Once Upon A Time In Hollywood Once Upon A Time In Hollywood Once Upon A Time In Hollywood Once Upon A Time In Hollywood Once Upon A Time In Hollywood Once Upon A Time In Hollywood

Анкета

Анкета
Дали го вакцинирате вашето дете?
  • 70%
  • 13%
  • 17%
Се испраќа...

(Вкупно: 8594 гласа)

Цитат

Вистински пријател е оној кој ја гледа тагата во твоите очи, додека сите останати веруваат во насмевката на твоето лице.

Анонимен

Виц

Како се нарекува маж кој одбива да користи презерватив?

- Татко.