Бред Пит згоден шармер на премиера во Мексико
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Бред Пит згоден шармер на премиера во Мексико

Бред Пит згоден шармер на премиера во Мексико

Бред Пит недискутабилно е од холивудските ѕвезди кои „стареат како добро вино“. 55-годишниот актер измами многу женски воздишки на премиерата на „Once Upon a Time in Hollywood“ во Мексико.

Облечен во бежов костум и сламен шешир, Бред шармантно им се смешкаше на присутните.

Бред Пит Бред Пит Бред Пит Бред Пит Бред Пит Бред Пит Бред Пит

Бројни филмски фанови не ја пропуштија шансата да се фотографираат со Пит и да добијат негов автограм.

Бред Пит Бред Пит Бред Пит Бред Пит Бред Пит Бред Пит

„Once Upon a Time in Hollywood“, кој е режиран од Квентин Тарантино, е еден од најпопуларните филмови годинава, а досега има заработено над 100 милиони долари.

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 26%
  • 74%
Се испраќа...

(Вкупно: 2895 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?