Близначињата на Бијонсе и Џеј Зи фотографирани за првпат на семеен одмор на парот во Мајами
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Близначињата на Бијонсе и Џеј Зи фотографирани за првпат на семеен одмор на парот во Мајами

Близначињата на Бијонсе и Џеј Зи фотографирани за првпат на семеен одмор на парот во Мајами

Бијонсе и Џеј Зи уживаат во родителството. Славниот музички пар моментално се релаксира со трите деца на одмор во Мајами.

Како и обично, и овој нивни семеен момент не им избега на папараците.

36-годишната пејaчка беше „уловена“ во колоритен костим за капење, додека го држеше в раце малиот Сер Картер. Малата Руми ја носеше Тина Ноулс, мајката на Бијонсе.

Бијонсе и Џеј Зи со семејството Бијонсе и Џеј Зи со семејството Бијонсе и Џеј Зи со семејството Бијонсе и Џеј Зи со семејството Бијонсе и Џеј Зи со семејството Бијонсе и Џеј Зи со семејството Бијонсе и Џеј Зи со семејството Бијонсе и Џеј Зи со семејството Бијонсе и Џеј Зи со семејството Бијонсе и Џеј Зи со семејството Бијонсе и Џеј Зи со семејството Бијонсе и Џеј Зи со семејството Бијонсе и Џеј Зи со семејството Бијонсе и Џеј Зи со семејството Бијонсе и Џеј Зи со семејството Бијонсе и Џеј Зи со семејството

Музичката ѕвезда сподели фотографии со новата фризура.

Бијонсе и Џеј Зи со семејството Бијонсе и Џеј Зи со семејството Бијонсе и Џеј Зи со семејството

Бијонсе ги роди близнаците на 14 јуни. Таа и Џеј Зи се родители и на 5-годишната Блу Ајви.

Бијонсе со близнаците

Анкета

Анкета
Каков е вашиот став за новото име Република Северна Македонија?
  • 26%
  • 74%
Се испраќа...

(Вкупно: 9700 гласа)

Цитат

Понекогаш твојата среќа е изворот на твојата насмевка, но понекогаш насмевката може да биде изворот на твојата среќа.

Тик Нјат Хан

Виц

Кога жена вели дека нема што да облече, тоа значи дека нема НОВИ алишта.

Кога маж вели дека нема што да облече, тоа значи дека нема ЧИСТИ алишта.