Блејк Лајвли шик ѕвезда во бело во Вест Холивуд
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Блејк Лајвли шик ѕвезда во бело во Вест Холивуд

Блејк Лајвли шик ѕвезда во бело во Вест Холивуд

Блејк Лајвли ја започна промотивната турнеја за нејзиниот најнов филм „All I See Is You“. 30-годишната актерка присуствуваше на прикажување на филмот и пресконференција во Вест Холивуд.

Шармантната ѕвезда блесна во бела креација од модната куќа Ралф и Русо.

Својот стајлинг, славната сопруга на Рајан Рејнолдс го надополни со блескави обувки од Кристијан Лобутин.

Блејк Лајвли Блејк Лајвли Блејк Лајвли Блејк Лајвли Блејк Лајвли Блејк Лајвли Блејк Лајвли Блејк Лајвли Блејк Лајвли Блејк Лајвли Блејк Лајвли

„All I See Is You“ ја раскажува приказната за слепа жена, чиј брак станува нестабилен откако таа ќе си го поврати видот.

Блејк Лајвли Блејк Лајвли Блејк Лајвли Блејк Лајвли Блејк Лајвли Блејк Лајвли Блејк Лајвли

ТРЕЈЛЕР за All I See Is You

Анкета

Анкета
Каков е вашиот став за новото име Република Северна Македонија?
  • 26%
  • 74%
Се испраќа...

(Вкупно: 8547 гласа)

Цитат

Понекогаш твојата среќа е изворот на твојата насмевка, но понекогаш насмевката може да биде изворот на твојата среќа.

Тик Нјат Хан

Виц

Кога жена вели дека нема што да облече, тоа значи дека нема НОВИ алишта.

Кога маж вели дека нема што да облече, тоа значи дека нема ЧИСТИ алишта.