Блејк Лајвли беспрекорна: Креација од Версаче за згодната холивудска трудница
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Блејк Лајвли беспрекорна: Креација од Версаче за згодната холивудска трудница

Блејк Лајвли беспрекорна: Креација од Версаче за згодната холивудска трудница

Блејк Лајвли се чини не може да погреши кога станува збор за стилот. Харизматичната трудница блесна со уште еден моден погодок во рамките на промотивната турнеја за филмот „The Shallows“.

28-годишната актерка, која е бремена со второто дете, привлекуваше погледи и комплименти со забавен стајлинг кој вклучуваше фустан од Версаче и сандали од Џузепе Ѕаноти.

Блејк Лајвли Блејк Лајвли Блејк Лајвли Блејк Лајвли Блејк Лајвли Блејк Лајвли Блејк Лајвли Блејк Лајвли Блејк Лајвли Блејк Лајвли

Пред два дена се одржа премиерата на „The Shallows“ во Њујорк. На темносиниот тепих, Лајвли зачекори во впечатлив фустан од Каролина Ерера и обувки од Кристијан Лобутин.

Блејк Лајвли Блејк Лајвли Блејк Лајвли Блејк Лајвли Блејк Лајвли

За забавата по премиерата, славната сопруга на Рајан Рејнолдс го истакна својот сексапил со тесна асиметрична креација од Давид Кома и чевли од Лобутин.

Блејк Лајвли Блејк Лајвли Блејк Лајвли

Анкета

Анкета
Дали го вакцинирате вашето дете?
  • 69%
  • 13%
  • 18%
Се испраќа...

(Вкупно: 6999 гласа)

Цитат

Вистински пријател е оној кој ја гледа тагата во твоите очи, додека сите останати веруваат во насмевката на твоето лице.

Анонимен

Виц

Како се нарекува маж кој одбива да користи презерватив?

- Татко.