Атрактивна убавица: Шарлиз Терон во металик креација од Живанши на Critics' Choice Awards
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Атрактивна убавица: Шарлиз Терон во металик креација од Живанши на Critics' Choice Awards

Атрактивна убавица: Шарлиз Терон во металик креација од Живанши на Critics' Choice Awards

Шарлиз Терон мамеше погледи на синиот тепих на доделувањето на наградите Critics' Choice 2019.

На свеченоста во Санта Моника, Калифорнија, 43-годишната филмска ѕвезда се појави во фустан на едно рамо и разголен грб од модната куќа Живанши.

Во својот стајлинг, Терон вклучи обувки од Кристијан Лобутин и впечатлив накит од Месика.

Шарлиз Терон Шарлиз Терон Шарлиз Терон Шарлиз Терон Шарлиз Терон Шарлиз Терон Шарлиз Терон Шарлиз Терон Шарлиз Терон Шарлиз Терон Шарлиз Терон Шарлиз Терон Шарлиз Терон Шарлиз Терон Шарлиз Терон Шарлиз Терон

Анкета

Анкета
Дали го вакцинирате вашето дете?
  • 69%
  • 13%
  • 17%
Се испраќа...

(Вкупно: 8509 гласа)

Цитат

Вистински пријател е оној кој ја гледа тагата во твоите очи, додека сите останати веруваат во насмевката на твоето лице.

Анонимен

Виц

Како се нарекува маж кој одбива да користи презерватив?

- Татко.