Атрактивна убавица: Ова е новата девојка на Малума, латино заводникот кој растреперува женски срца
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Атрактивна убавица: Ова е новата девојка на Малума, латино заводникот кој растреперува женски срца

Атрактивна убавица: Ова е новата девојка на Малума, латино заводникот кој растреперува женски срца

Малума за кратко време се издигна на врвот и го освои музичкиот свет, па не е чудно што неговиот приватен живот е будно следен од медиумите.

Малума

Пред неколку дена, 23-годишниот пејач беше фотографиран додека си разменуваше бакнежи со новата девојка, па повторно ја заскокотка љубопитноста на светската јавност.

Наталија Барулич е девојката која го „зароби“ срцето на популарниот латино заводник. 26-годишниот модел и Малума се запознаа минатата година на снимањето на неговиот спот „Felices los 4“, па веројатно токму тогаш се роди силна хемија помеѓу нив.

Наталија Барулич

Убавата девојка има кубанско потекло и успешно се пробива во модната индустрија. Веќе неколку сезони таа соработува со модната куќа Guess.

Наталија Барулич Наталија Барулич Наталија Барулич Наталија Барулич Наталија Барулич Наталија Барулич Наталија Барулич Наталија Барулич Наталија Барулич Наталија Барулич Наталија Барулич Наталија Барулич Наталија Барулич Наталија Барулич Наталија Барулич Наталија Барулич Наталија Барулич Наталија Барулич Наталија Барулич

Малума и Наталија во спотот за „Felices los 4“

Малума Малума

Анкета

Анкета
Каде ќе одите/бевте на одмор ова лето?
  • 25%
  • 6%
  • 5%
  • 6%
  • 3%
  • 3%
  • 11%
  • 13%
  • 27%
Се испраќа...

(Вкупно: 5591 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?