Атрактивна и на 63 години: Кристи Бринкли мамеше воздишки во црвен комбинезон покрај ќерките
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Атрактивна и на 63 години: Кристи Бринкли мамеше воздишки во црвен комбинезон покрај ќерките

Атрактивна и на 63 години: Кристи Бринкли мамеше воздишки во црвен комбинезон покрај ќерките

Кристи Бринкли и нејзините две ќерки продолжуваат да го промовираат заедничкото појавување во овогодишното издание на Sports Illustrated посветено на костими за капење.

63-годишниот поранешен модел привлече многу погледи кога пристигна на забавата на Sports Illustrated во Њујорк во црвен припиен комбинезон. Карминот на Кристи совршено одговараше на нејзината облека.

Кристи Бринкли Кристи Бринкли Кристи Бринкли Кристи Бринкли Кристи Бринкли Кристи Бринкли

Бринкли беше придружувана од своите ќерки, 31-годишната Алекса и 18-годишната Сејлор. На настанот, Сејлор шармираше во црн фустан со должина до глуждовите, додека Алекса избра краток фустан со леопардски принт и кожна црна јакна.

Кристи Бринкли Кристи Бринкли Кристи Бринкли Кристи Бринкли Кристи Бринкли Кристи Бринкли Кристи Бринкли Кристи Бринкли Кристи Бринкли Кристи Бринкли Кристи Бринкли Кристи Бринкли Кристи Бринкли

Анкета

Анкета
Каква беше 2017 година за вас?
  • 24%
  • 46%
  • 30%
Се испраќа...

(Вкупно: 8074 гласа)

Цитат

Да бидеш себеси во свет кој константно се обидува да те претвори во нешто друго е најголемото постигнување.

Ралф Валдо Емерсон

Виц

Кога жена вели дека нема што да облече, тоа значи дека нема НОВИ алишта.

Кога маж вели дека нема што да облече, тоа значи дека нема ЧИСТИ алишта.