Анџелина Џоли во бел фустан кој ѝ ги отскри тетоважите на грбот на премиера со четири од децата
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Анџелина Џоли во бел фустан кој ѝ ги отскри тетоважите на грбот на премиера со четири од децата

Анџелина Џоли во бел фустан кој ѝ ги отскри тетоважите на грбот на премиера со четири од децата

Анџелина Џоли блесна на премиерата на „Dumbo“ во Лос Анџелес. 43-годишната актерка и режисерка шармираше во бел фустан Версаче со разголен грб, кој ѝ ги отскриваше големите тетоважи.

На црвениот тепих, холивудската ѕвезда позираше со четири од своите шест деца – Нокс и Вивиен, Шајло и Захара.

Анџелина Џоли со децата на премиера Анџелина Џоли со децата на премиера Анџелина Џоли со децата на премиера Анџелина Џоли со децата на премиера Анџелина Џоли со децата на премиера Анџелина Џоли со децата на премиера Анџелина Џоли со децата на премиера Анџелина Џоли со децата на премиера Анџелина Џоли со децата на премиера Анџелина Џоли со децата на премиера Анџелина Џоли со децата на премиера Анџелина Џоли со децата на премиера Анџелина Џоли со децата на премиера Анџелина Џоли со децата на премиера Анџелина Џоли со децата на премиера Анџелина Џоли со децата на премиера Анџелина Џоли со децата на премиера Анџелина Џоли со децата на премиера Анџелина Џоли со децата на премиера Анџелина Џоли со децата на премиера Анџелина Џоли со децата на премиера Анџелина Џоли со децата на премиера Анџелина Џоли со децата на премиера Анџелина Џоли со децата на премиера Анџелина Џоли со децата на премиера Анџелина Џоли со децата на премиера Анџелина Џоли со децата на премиера

Трејлер за филмската верзија на „Dumbo“:

Анкета

Анкета
Дали го вакцинирате вашето дете?
  • 69%
  • 13%
  • 18%
Се испраќа...

(Вкупно: 6998 гласа)

Цитат

Вистински пријател е оној кој ја гледа тагата во твоите очи, додека сите останати веруваат во насмевката на твоето лице.

Анонимен

Виц

Како се нарекува маж кој одбива да користи презерватив?

- Татко.