Анџелина Џоли во бел фустан кој ѝ ги отскри тетоважите на грбот на премиера со четири од децата
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Анџелина Џоли во бел фустан кој ѝ ги отскри тетоважите на грбот на премиера со четири од децата

Анџелина Џоли во бел фустан кој ѝ ги отскри тетоважите на грбот на премиера со четири од децата

Анџелина Џоли блесна на премиерата на „Dumbo“ во Лос Анџелес. 43-годишната актерка и режисерка шармираше во бел фустан Версаче со разголен грб, кој ѝ ги отскриваше големите тетоважи.

На црвениот тепих, холивудската ѕвезда позираше со четири од своите шест деца – Нокс и Вивиен, Шајло и Захара.

Анџелина Џоли со децата на премиера Анџелина Џоли со децата на премиера Анџелина Џоли со децата на премиера Анџелина Џоли со децата на премиера Анџелина Џоли со децата на премиера Анџелина Џоли со децата на премиера Анџелина Џоли со децата на премиера Анџелина Џоли со децата на премиера Анџелина Џоли со децата на премиера Анџелина Џоли со децата на премиера Анџелина Џоли со децата на премиера Анџелина Џоли со децата на премиера Анџелина Џоли со децата на премиера Анџелина Џоли со децата на премиера Анџелина Џоли со децата на премиера Анџелина Џоли со децата на премиера Анџелина Џоли со децата на премиера Анџелина Џоли со децата на премиера Анџелина Џоли со децата на премиера Анџелина Џоли со децата на премиера Анџелина Џоли со децата на премиера Анџелина Џоли со децата на премиера Анџелина Џоли со децата на премиера Анџелина Џоли со децата на премиера Анџелина Џоли со децата на премиера Анџелина Џоли со децата на премиера Анџелина Џоли со децата на премиера

Трејлер за филмската верзија на „Dumbo“:

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 27%
  • 73%
Се испраќа...

(Вкупно: 957 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?