Анџелина Џоли во бел кафтан на прошетка со ќерката Вивиен
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Анџелина Џоли во бел кафтан на прошетка со ќерката Вивиен

Анџелина Џоли во бел кафтан на прошетка со ќерката Вивиен

Во изминативе неколку недели, Анџелина Џоли напорно работеше на снимањето на својот најнов филм „Those Who Wish Me Dead“ во Њу Мексико, па сега е на пауза од работните ангажмани и се одмора во Лос Анџелес.

44-годишната актерка и режисерка влезе во радарот на папараците заедно со малата ќерка Вивиен.

Облечена во бел кафтан, Џоли со насмевка чекореше до 10-годишното девојче.

Анџелина Џоли Анџелина Џоли Анџелина Џоли Анџелина Џоли Анџелина Џоли Анџелина Џоли Анџелина Џоли Анџелина Џоли Анџелина Џоли Анџелина Џоли

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 26%
  • 74%
Се испраќа...

(Вкупно: 2443 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?