Антониа Гиговска со српска балада на Марија Шерифовиќ одушеви на „Ѕвездичките на Пинк“
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Антониа Гиговска со српска балада на Марија Шерифовиќ одушеви на „Ѕвездичките на Пинк“

Антониа Гиговска со српска балада на Марија Шерифовиќ одушеви на „Ѕвездичките на Пинк“

Антониа Гиговска ја продолжи низата успешни настапи во музичкиот натпревар „Ѕвездичките на Пинк“.

Македонската пејачка одушеви во емисијата на тема „Актуелни хитови од изминативе пет години“. Со изведбата на емотивната балада „11“, Антонија измами само позитивни зборови од жирито.

Анкета

Анкета
Дали го вакцинирате вашето дете?
  • 70%
  • 13%
  • 17%
Се испраќа...

(Вкупно: 8594 гласа)

Цитат

Вистински пријател е оној кој ја гледа тагата во твоите очи, додека сите останати веруваат во насмевката на твоето лице.

Анонимен

Виц

Како се нарекува маж кој одбива да користи презерватив?

- Татко.