Ангелите и моделите на Victoria's Secret на проби во Њујорк за шоуто во Кина
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Ангелите и моделите на Victoria's Secret на проби во Њујорк за шоуто во Кина

Ангелите и моделите на Victoria's Secret на проби во Њујорк за шоуто во Кина

Деновиве ангелите и моделите на Victoria's Secret непрекинато влегуваат и излегуваат во канцелариите на брендот во Њујорк, каде се одржуваат проби за овогодишното шоу.

Адријана Лима, Кендис Сванапул, Сара Сампајо, Марта Хант, Елза Хоск, Стела Максвел, кои имаат статус ангел, ќе дефилираат на ревијата која ќе се одржи во Шангај, Кина.

Официјално е потврдено дека годинава по вторпат меѓу ангелите ќе чекорат и сестрите Џиџи и Бела Хадид, кои веќе ги направија првите проби со новите костими.

Модели на VS Модели на VS Модели на VS Модели на VS Модели на VS Модели на VS Модели на VS Модели на VS Модели на VS Модели на VS Модели на VS Модели на VS Модели на VS Модели на VS Модели на VS Модели на VS Модели на VS Модели на VS Модели на VS Модели на VS Модели на VS Модели на VS Модели на VS Модели на VS Модели на VS Модели на VS Модели на VS Модели на VS Модели на VS Модели на VS Модели на VS Модели на VS Модели на VS Модели на VS Модели на VS Модели на VS Модели на VS Модели на VS Модели на VS Модели на VS Модели на VS Модели на VS

Анкета

Анкета
Дали го вакцинирате вашето дете?
  • 70%
  • 13%
  • 17%
Се испраќа...

(Вкупно: 8594 гласа)

Цитат

Вистински пријател е оној кој ја гледа тагата во твоите очи, додека сите останати веруваат во насмевката на твоето лице.

Анонимен

Виц

Како се нарекува маж кој одбива да користи презерватив?

- Татко.