Ангелите и моделите на Victoria's Secret на проби во Њујорк за шоуто во Кина
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Ангелите и моделите на Victoria's Secret на проби во Њујорк за шоуто во Кина

Ангелите и моделите на Victoria's Secret на проби во Њујорк за шоуто во Кина

Деновиве ангелите и моделите на Victoria's Secret непрекинато влегуваат и излегуваат во канцелариите на брендот во Њујорк, каде се одржуваат проби за овогодишното шоу.

Адријана Лима, Кендис Сванапул, Сара Сампајо, Марта Хант, Елза Хоск, Стела Максвел, кои имаат статус ангел, ќе дефилираат на ревијата која ќе се одржи во Шангај, Кина.

Официјално е потврдено дека годинава по вторпат меѓу ангелите ќе чекорат и сестрите Џиџи и Бела Хадид, кои веќе ги направија првите проби со новите костими.

Модели на VS Модели на VS Модели на VS Модели на VS Модели на VS Модели на VS Модели на VS Модели на VS Модели на VS Модели на VS Модели на VS Модели на VS Модели на VS Модели на VS Модели на VS Модели на VS Модели на VS Модели на VS Модели на VS Модели на VS Модели на VS Модели на VS Модели на VS Модели на VS Модели на VS Модели на VS Модели на VS Модели на VS Модели на VS Модели на VS Модели на VS Модели на VS Модели на VS Модели на VS Модели на VS Модели на VS Модели на VS Модели на VS Модели на VS Модели на VS Модели на VS Модели на VS

Анкета

Анкета
Каде ќе одите/бевте на одмор ова лето?
  • 25%
  • 6%
  • 6%
  • 7%
  • 3%
  • 3%
  • 12%
  • 12%
  • 26%
Се испраќа...

(Вкупно: 9314 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?