Амал Клуни во широк фустан од Долче и Габана додека се шират гласините дека е бремена
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Амал Клуни во широк фустан од Долче и Габана додека се шират гласините дека е бремена

Амал Клуни во широк фустан од Долче и Габана додека се шират гласините дека е бремена

Амал Клуни со својот моден избор налеа гориво во разгорените гласини дека е бремена.

На прикажувањето на филмот „The White Helmets“, славната сопруга на Џорџ Клуни носеше краток широк фустан од Долче и Габана, а на една од фотографиите изгледа како да има трудничко стомаче, па тоа беше сосема доволно за светските медиуми на големо да започнат да шпекулираат дека е во блажена состојба.

Клуни Клуни Клуни Клуни

38-годишната адвокатка и 55-годишниот актер се во брак од септември 2014 година.

Анкета

Анкета
Каква беше 2017 година за вас?
  • 24%
  • 46%
  • 30%
Се испраќа...

(Вкупно: 6835 гласа)

Цитат

Да бидеш себеси во свет кој константно се обидува да те претвори во нешто друго е најголемото постигнување.

Ралф Валдо Емерсон

Виц

Кога жена вели дека нема што да облече, тоа значи дека нема НОВИ алишта.

Кога маж вели дека нема што да облече, тоа значи дека нема ЧИСТИ алишта.