Амал и Џорџ Клуни елегантни на свеченост во Шкотска на која беа наградени за хуманитарната работа
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Амал и Џорџ Клуни елегантни на свеченост во Шкотска на која беа наградени за хуманитарната работа

Амал и Џорџ Клуни елегантни на свеченост во Шкотска на која беа наградени за хуманитарната работа

Амал и Џорџ Клуни беа почесни гости на гала на „People's Postcode Lottery“ во Единбург, Шкотска.

Славниот пар во елегантно издание ги привлекуваше погледите на фановите непосредно пред на свеченоста да прими награда за хуманитарната работа со „Фондацијата Клуни за правда“.

41-годишната адвокатка и активистка носеше темносин комбинезон од Стела Мекартни додека љубезно позираше покрај 57-годишниот актер.

Амал и Џорџ Клуни Амал и Џорџ Клуни Амал и Џорџ Клуни Амал и Џорџ Клуни Амал и Џорџ Клуни Амал и Џорџ Клуни Амал и Џорџ Клуни Амал и Џорџ Клуни Амал и Џорџ Клуни Амал и Џорџ Клуни Амал и Џорџ Клуни Амал и Џорџ Клуни Амал и Џорџ Клуни Амал и Џорџ Клуни Амал и Џорџ Клуни Амал и Џорџ Клуни Амал и Џорџ Клуни Амал и Џорџ Клуни Амал и Џорџ Клуни Амал и Џорџ Клуни Амал и Џорџ Клуни Амал и Џорџ Клуни Амал и Џорџ Клуни Амал и Џорџ Клуни

Анкета

Анкета
Дали го вакцинирате вашето дете?
  • 69%
  • 13%
  • 18%
Се испраќа...

(Вкупно: 7136 гласа)

Цитат

Вистински пријател е оној кој ја гледа тагата во твоите очи, додека сите останати веруваат во насмевката на твоето лице.

Анонимен

Виц

Како се нарекува маж кој одбива да користи презерватив?

- Татко.