Амал и Џорџ Клуни елегантни на свеченост во Шкотска на која беа наградени за хуманитарната работа
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Амал и Џорџ Клуни елегантни на свеченост во Шкотска на која беа наградени за хуманитарната работа

Амал и Џорџ Клуни елегантни на свеченост во Шкотска на која беа наградени за хуманитарната работа

Амал и Џорџ Клуни беа почесни гости на гала на „People's Postcode Lottery“ во Единбург, Шкотска.

Славниот пар во елегантно издание ги привлекуваше погледите на фановите непосредно пред на свеченоста да прими награда за хуманитарната работа со „Фондацијата Клуни за правда“.

41-годишната адвокатка и активистка носеше темносин комбинезон од Стела Мекартни додека љубезно позираше покрај 57-годишниот актер.

Амал и Џорџ Клуни Амал и Џорџ Клуни Амал и Џорџ Клуни Амал и Џорџ Клуни Амал и Џорџ Клуни Амал и Џорџ Клуни Амал и Џорџ Клуни Амал и Џорџ Клуни Амал и Џорџ Клуни Амал и Џорџ Клуни Амал и Џорџ Клуни Амал и Џорџ Клуни Амал и Џорџ Клуни Амал и Џорџ Клуни Амал и Џорџ Клуни Амал и Џорџ Клуни Амал и Џорџ Клуни Амал и Џорџ Клуни Амал и Џорџ Клуни Амал и Џорџ Клуни Амал и Џорџ Клуни Амал и Џорџ Клуни Амал и Џорџ Клуни Амал и Џорџ Клуни

Анкета

Анкета
Каде ќе одите/бевте на одмор ова лето?
  • 25%
  • 6%
  • 5%
  • 6%
  • 3%
  • 3%
  • 11%
  • 13%
  • 28%
Се испраќа...

(Вкупно: 4762 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?