Адријана Лима си разменува нежности со турскиот бизнисмен Емир Ујар на јахта во Италија
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Адријана Лима си разменува нежности со турскиот бизнисмен Емир Ујар на јахта во Италија

Адријана Лима си разменува нежности со турскиот бизнисмен Емир Ујар на јахта во Италија

Адријана Лима се релаксира со новото момче во Италија. 38-годишниот модел одмара на луксузна јахта со Емир Ујар.

Двојката си разменуваше нежности и се забавуваше на скутер во водите на Сардинија.

Адријана Лима и Емир Ујар Адријана Лима и Емир Ујар Адријана Лима и Емир Ујар Адријана Лима и Емир Ујар Адријана Лима и Емир Ујар Адријана Лима и Емир Ујар Адријана Лима и Емир Ујар Адријана Лима и Емир Ујар Адријана Лима и Емир Ујар Адријана Лима и Емир Ујар Адријана Лима и Емир Ујар Адријана Лима и Емир Ујар Адријана Лима и Емир Ујар Адријана Лима и Емир Ујар Адријана Лима и Емир Ујар Адријана Лима и Емир Ујар Адријана Лима и Емир Ујар

Поводот за патувањето на Лима во Италија беше хуманитарната гала на UNICEF, на која таа блескаше во фустан со цветни апликации.

Адријана Лима и Емир Ујар Адријана Лима и Емир Ујар Адријана Лима и Емир Ујар

Популарната Бразилка за првпат беше фотографирана со 37-годишниот турски бизнисмен пред еден месец на одмор во Венеција и на Миконос.

Адријана Лима и Емир Ујар Адријана Лима и Емир Ујар Адријана Лима и Емир Ујар

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 27%
  • 73%
Се испраќа...

(Вкупно: 2889 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?