Адријана Лима доби роденденско изненадување од ќеркичките и саканиот
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Адријана Лима доби роденденско изненадување од ќеркичките и саканиот

Адријана Лима доби роденденско изненадување од ќеркичките и саканиот

Адријана Лима вчера наполни 37 години. Атрактивниот ангел на Victoria’s Secret доби прекрасно роденденско изненадување од малите ќеркички Валентина и Сиена, нејзиниот сакан Метин Хара и пријателките.

Лима на Instagram преку фотографии и видеа откри дека блиските ја дочекаа со балони, цвеќиња и роденденска торта.

Лима ги дуваше свеќичките на роденденската торта покрај малите ќерки и Хара, со кого е во врска една година.

Лима роденден Лима роденден Лима роденден Лима роденден Лима роденден Лима роденден Лима роденден Лима роденден

„Ако ти си во твојот кревет, а јас во мојот, еден од нас е на погрешно место.“

„Измина точно една година откако те запознав. Ме направи најсреќниот човек на планетата... Среќен роденден, ангелу мој!“ – вака турскиот писател ѝ го честита роденденот на својата сакана и сподели фотографија од неа.

A post shared by Metin Hara (@metinhara) on

Анкета

Анкета
Каде ќе одите/бевте на одмор летово?
  • 24%
  • 6%
  • 6%
  • 7%
  • 4%
  • 4%
  • 12%
  • 11%
  • 27%
Се испраќа...

(Вкупно: 4922 гласа)

Цитат

Вистински пријател е оној кој ја гледа тагата во твоите очи, додека сите останати веруваат во насмевката на твоето лице.

Анонимен

Виц

- Мамо, што е љубовница?

- Тоа, мамино, е лоша тетка која ни краде од семејниот буџет.

- А љубовник?

- Е тоа е добар чичко, кој му помага на татко ти.