Адријана Лима ги покажа изразените стомачни мускули и вежбите со кои ја одржува фигурата
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Адријана Лима ги покажа изразените стомачни мускули и вежбите со кои ја одржува фигурата

Адријана Лима ги покажа изразените стомачни мускули и вежбите со кои ја одржува фигурата

Адријана Лима недискутабилно е во врвна форма. На само денови пред снимањето на шоуто на Victoria’s Secret, славниот модел покажа со кои вежби ја одржува својата фит фигура.

Заедно со тренерот Мајкл Олаџиде, 35-годишната мајка на две девојчиња тренира до истоштување.

Ангелот со најдолг стаж во VS обожава бокс, а фотографиите и видеото се доказ за ефективноста на тренинзите од тој тип.

Видео од тренингот на Адријана

Адријана Лима Адријана Лима Адријана Лима Адријана Лима Адријана Лима Адријана Лима Адријана Лима Адријана Лима Адријана Лима Адријана Лима Адријана Лима Адријана Лима Адријана Лима Адријана Лима Адријана Лима Адријана Лима

Анкета

Анкета
Каков е вашиот став за новото име Република Северна Македонија?
  • 25%
  • 75%
Се испраќа...

(Вкупно: 3635 гласа)

Цитат

Понекогаш твојата среќа е изворот на твојата насмевка, но понекогаш насмевката може да биде изворот на твојата среќа.

Тик Нјат Хан

Виц

Кога жена вели дека нема што да облече, тоа значи дека нема НОВИ алишта.

Кога маж вели дека нема што да облече, тоа значи дека нема ЧИСТИ алишта.