Адријана Лима во црно мини фустанче на забава во Мајами
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Адријана Лима во црно мини фустанче на забава во Мајами

Адријана Лима во црно мини фустанче на забава во Мајами

Адријана Лима го истакна својот сексапил на забава во Мајами, Флорида.

Поранешниот ангел на Victoria's Secret заведуваше на настанот „No Commission“ на BACARDÍ x The Dean Collection.

Адријана Лима

Во црниот стајлинг, таа внесе динамика со широк колан на половината.

Адријана Лима Адријана Лима Адријана Лима Адријана Лима Адријана Лима Адријана Лима

Анкета

Анкета
Каде ќе го прославите доаѓањето на 2019 година?
  • 5%
  • 54%
  • 4%
  • 15%
  • 1%
  • 21%
Се испраќа...

(Вкупно: 559 гласа)

Цитат

Вистински пријател е оној кој ја гледа тагата во твоите очи, додека сите останати веруваат во насмевката на твоето лице.

Анонимен

Виц

Како се нарекува маж кој одбива да користи презерватив?

- Татко.