„Can We Pretend“ - новата песна на Пинк
Почетна » Новости » Музика » „Can We Pretend“ - новата песна на Пинк

„Can We Pretend“ - новата песна на Пинк

Пинк ја објави првата музичка соработка со Cash Cash. Забавното музичко дело на популарната пејачка и електронското трио е насловено „Can We Pretend“.

Песната ќе се најде на новиот албум на Пинк, „Hurts 2B Human“.

Анкета

Анкета
Дали го вакцинирате вашето дете?
  • 69%
  • 13%
  • 17%
Се испраќа...

(Вкупно: 8514 гласа)

Цитат

Вистински пријател е оној кој ја гледа тагата во твоите очи, додека сите останати веруваат во насмевката на твоето лице.

Анонимен

Виц

Како се нарекува маж кој одбива да користи презерватив?

- Татко.