Лејди Гага и Бредли Купер во спотот за „Look What I Found“ со сцени од филмот „A Star Is Born“
Почетна » Новости » Музика » Лејди Гага и Бредли Купер во спотот за „Look What I Found“ со сцени од филмот „A Star Is Born“

Лејди Гага и Бредли Купер во спотот за „Look What I Found“ со сцени од филмот „A Star Is Born“

Лејди Гага го објави видеозаписот за песната „Look What I Found“ од саундтракот за „A Star Is Born“. Во него се прикажани сцени од нејзиниот заеднички филм со Бредли Купер.

Спотот започнува со моментот кога Али (Лејди Гага) се запознава со Џексон Мејн (Бредли Купер), а продолжува со раѓањето на нивната љубовна врска и музичката соработка.

Анкета

Анкета
Дали го вакцинирате вашето дете?
  • 69%
  • 13%
  • 17%
Се испраќа...

(Вкупно: 8509 гласа)

Цитат

Вистински пријател е оној кој ја гледа тагата во твоите очи, додека сите останати веруваат во насмевката на твоето лице.

Анонимен

Виц

Како се нарекува маж кој одбива да користи презерватив?

- Татко.