Летен хит: Спотот за „Ritual“ на Рита Ора, Тиесто и Џонас Блу
Почетна » Новости » Музика » Летен хит: Спотот за „Ritual“ на Рита Ора, Тиесто и Џонас Блу

Летен хит: Спотот за „Ritual“ на Рита Ора, Тиесто и Џонас Блу

Рита Ора, Тиесто и Џонас Блу имаат летен хит.

Нивната забавна песна „Ritual“ доби и спот во кој Ора танцува со група танчари.

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 27%
  • 73%
Се испраќа...

(Вкупно: 1010 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?