Летен хит: Спотот за „Ritual“ на Рита Ора, Тиесто и Џонас Блу
Почетна » Новости » Музика » Летен хит: Спотот за „Ritual“ на Рита Ора, Тиесто и Џонас Блу

Летен хит: Спотот за „Ritual“ на Рита Ора, Тиесто и Џонас Блу

Рита Ора, Тиесто и Џонас Блу имаат летен хит.

Нивната забавна песна „Ritual“ доби и спот во кој Ора танцува со група танчари.

Анкета

Анкета
Дали го вакцинирате вашето дете?
  • 70%
  • 13%
  • 17%
Се испраќа...

(Вкупно: 9295 гласа)

Цитат

Вистински пријател е оној кој ја гледа тагата во твоите очи, додека сите останати веруваат во насмевката на твоето лице.

Анонимен

Виц

Како се нарекува маж кој одбива да користи презерватив?

- Татко.