ВИДЕО: Шакира е секси танчарка во спотот за „Chantaje“
Почетна » Новости » Музика » ВИДЕО: Шакира е секси танчарка во спотот за „Chantaje“

ВИДЕО: Шакира е секси танчарка во спотот за „Chantaje“

Шакира ја покажува згодната фигура, а особено тонираните стомачни мускули, во спотот за „Chantaje“ со колумбискиот пејач Малума.

39-годишната музичка ѕвезда танцува заводливо во спотот за песната која се очекува да биде дел од нејзиниот најнов албум.

Анкета

Анкета
Каде ќе одите/бевте на одмор ова лето?
  • 25%
  • 6%
  • 5%
  • 6%
  • 3%
  • 3%
  • 11%
  • 13%
  • 27%
Се испраќа...

(Вкупно: 5587 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?