ВИДЕО: Спотот на Тијана Дапчевиќ за српската верзија на хитот „Километри“ на Влатко Лозаноски
Почетна » Новости » Музика » ВИДЕО: Спотот на Тијана Дапчевиќ за српската верзија на хитот „Километри“ на Влатко Лозаноски

ВИДЕО: Спотот на Тијана Дапчевиќ за српската верзија на хитот „Километри“ на Влатко Лозаноски

Тијана Дапчевиќ го преработи хитот „Километри“ на Влатко Лозаноски. 42-годишната пејачка сними српска верзија на песната.

Во спотот, Тијана се појавува со долга коса, облечена во розов фустан. Погледнете го:

Тијана Тијана

Анкета

Анкета
Дали таткото треба да присуствува во породилната сала за раѓањето на бебето?
  • 25%
  • 54%
  • 21%
Се испраќа...

(Вкупно: 3084 гласа)

Цитат

Вистински пријател е оној кој ја гледа тагата во твоите очи, додека сите останати веруваат во насмевката на твоето лице.

Анонимен

Виц

Како се нарекува маж кој одбива да користи презерватив?

- Татко.