ВИДЕО: Моника Белучи и Даниел Крег во спотот на Сем Смит за нумерата за „Spectre“
Почетна » Новости » Музика » ВИДЕО: Моника Белучи и Даниел Крег во спотот на Сем Смит за нумерата за „Spectre“

ВИДЕО: Моника Белучи и Даниел Крег во спотот на Сем Смит за нумерата за „Spectre“

Сем Смит пред десетина дена ја објави нумерата „Writing's on the Wall“ за новиот филм за Џејмс Бонд „Spectre“, а сега го сподели и видеозаписот за истата.

Спотот е режиран од Лук Монаган и е снимен на различни локации низ Рим.

Во него се прикажани сцени од „Spectre“, вклучувајќи и страсни моменти меѓу Моника Белучи и главниот лик Даниел Крег.

Филмот ќе започне да се прикажува во кината на 6 ноември.

Анкета

Анкета
Каде ќе одите/бевте на одмор ова лето?
  • 25%
  • 6%
  • 5%
  • 6%
  • 3%
  • 3%
  • 11%
  • 13%
  • 27%
Се испраќа...

(Вкупно: 5586 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?