ВИДЕО: Моника Белучи и Даниел Крег во спотот на Сем Смит за нумерата за „Spectre“
Почетна » Новости » Музика » ВИДЕО: Моника Белучи и Даниел Крег во спотот на Сем Смит за нумерата за „Spectre“

ВИДЕО: Моника Белучи и Даниел Крег во спотот на Сем Смит за нумерата за „Spectre“

Сем Смит пред десетина дена ја објави нумерата „Writing's on the Wall“ за новиот филм за Џејмс Бонд „Spectre“, а сега го сподели и видеозаписот за истата.

Спотот е режиран од Лук Монаган и е снимен на различни локации низ Рим.

Во него се прикажани сцени од „Spectre“, вклучувајќи и страсни моменти меѓу Моника Белучи и главниот лик Даниел Крег.

Филмот ќе започне да се прикажува во кината на 6 ноември.

Анкета

Анкета
Дали го вакцинирате вашето дете?
  • 69%
  • 13%
  • 18%
Се испраќа...

(Вкупно: 7232 гласа)

Цитат

Вистински пријател е оној кој ја гледа тагата во твоите очи, додека сите останати веруваат во насмевката на твоето лице.

Анонимен

Виц

Како се нарекува маж кој одбива да користи презерватив?

- Татко.