ВИДЕО: Мартија Станојковиќ танцува во спотот за својата нова песна „Те сакам“
Почетна » Новости » Музика » ВИДЕО: Мартија Станојковиќ танцува во спотот за својата нова песна „Те сакам“

ВИДЕО: Мартија Станојковиќ танцува во спотот за својата нова песна „Те сакам“

Мартија Станојковиќ има нова музика. 14-годишната пејачка ја објави „Те сакам“, како и спотот за истата.

Автор на песната е Александар Масевски, а Мартија вели дека ја испеа за мајка си.

Ова е трета песна на Мартија, која ја претставуваше Македонија на Детската Евровизија во 2016 година.

Анкета

Анкета
Дали го вакцинирате вашето дете?
  • 69%
  • 13%
  • 18%
Се испраќа...

(Вкупно: 7232 гласа)

Цитат

Вистински пријател е оној кој ја гледа тагата во твоите очи, додека сите останати веруваат во насмевката на твоето лице.

Анонимен

Виц

Како се нарекува маж кој одбива да користи презерватив?

- Татко.