ВИДЕО: Мадона и Малума страсно дуо во спотот за првата заедничка песна „Medellín“
Почетна » Новости » Музика » ВИДЕО: Мадона и Малума страсно дуо во спотот за првата заедничка песна „Medellín“

ВИДЕО: Мадона и Малума страсно дуо во спотот за првата заедничка песна „Medellín“

Малума и Мадона ги изненадија своите обожаватели со дует. Музичките ѕвезди го објавија спотот за нивната прва заедничка песна „Medellín“.

Погледнете го:

Анкета

Анкета
Дали го вакцинирате вашето дете?
  • 69%
  • 13%
  • 18%
Се испраќа...

(Вкупно: 7232 гласа)

Цитат

Вистински пријател е оној кој ја гледа тагата во твоите очи, додека сите останати веруваат во насмевката на твоето лице.

Анонимен

Виц

Како се нарекува маж кој одбива да користи презерватив?

- Татко.