ВИДЕО: Камила Кабејо во стилот на Мерилин Монро и Мадона го изведе хитот „Havana“
Почетна » Новости » Музика » ВИДЕО: Камила Кабејо во стилот на Мерилин Монро и Мадона го изведе хитот „Havana“

ВИДЕО: Камила Кабејо во стилот на Мерилин Монро и Мадона го изведе хитот „Havana“

Камила Кабејо заведуваше на iHeartRadio Music Awards во Калифорнија. Популарната пејачка, која беше дел од женската група „Fifth Harmony“, го изведе својот голем хит „Havana“.

Музичката ѕвезда се појави на сцената во розова тоалета со блескав накит и со стилот и кореографијата потсетуваше на изведбата на Мерилин Монро со „Diamonds Are a Girl's Best Friend“ во филмот „Gentlemen Prefer Blondes“ и изгледот на Мадона од спотот за „Material Girl“.

На манифестацијата, Камила ја доби наградата „Fangirls“.

Камила Кабејо Камила Кабејо Камила Кабејо Камила Кабејо Камила Кабејо Камила Кабејо Камила Кабејо Камила Кабејо Камила Кабејо Камила Кабејо Камила Кабејо Камила Кабејо Камила Кабејо Камила Кабејо Камила Кабејо Камила Кабејо

Анкета

Анкета
Дали ќе гласате на референдумот на прашањето: „Дали сте за членство во ЕУ и НАТО со прифаќање на Договорот помеѓу Република Македонија и Република Грција?“
  • 25%
  • 5%
  • 70%
Се испраќа...

(Вкупно: 8838 гласа)

Цитат

Вистински пријател е оној кој ја гледа тагата во твоите очи, додека сите останати веруваат во насмевката на твоето лице.

Анонимен

Виц

- Мамо, што е љубовница?

- Тоа, мамино, е лоша тетка која ни краде од семејниот буџет.

- А љубовник?

- Е тоа е добар чичко, кој му помага на татко ти.