ВИДЕО: Ед Ширан танцува со сопругата во новиот спот за заљубени парови од целиот свет
Почетна » Новости » Музика » ВИДЕО: Ед Ширан танцува со сопругата во новиот спот за заљубени парови од целиот свет

ВИДЕО: Ед Ширан танцува со сопругата во новиот спот за заљубени парови од целиот свет

Ед Ширан освојува со уште еден хит. Славниот музичар го објави спотот за „Put It All On Me“ во кој танцуваат реални парови од целиот свет.

Во видеозаписот е прикажан и танц на самиот Ширан со сопругата Шери Сиборн.

Ед и Шери, кои се познаваат од тинејџерските години, стапија во брак во јануари минатата година.

„Put It All On Me“ е музичка соработка на Ширан со Ела Меј.

Анкета

Анкета
Каде планирате да одите на одмор летово?
  • 40%
  • 14%
  • 25%
  • 21%
Се испраќа...

(Вкупно: 9592 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.