Mango: Нова колекција костими за капење и летна облека за жени со облини
Почетна » Новости » Мода » Mango: Нова колекција костими за капење и летна облека за жени со облини

Mango: Нова колекција костими за капење и летна облека за жени со облини

Минатата година Mango ја претстави својата прва колекција костими за капење од линијата Violeta. Овогодишната колекција наменета за покрупни дами повторно е презентирана од моделот Кендис Хафин.

Violeta Mango Violeta Mango Violeta Mango Violeta Mango Violeta Mango Violeta Mango Violeta Mango Violeta Mango Violeta Mango Violeta Mango Violeta Mango Violeta Mango Violeta Mango Violeta Mango Violeta Mango

Погледнете ги и лежерните модни предлози од истата линија за сончевите летни денови.

Violeta Mango Violeta Mango Violeta Mango Violeta Mango Violeta Mango Violeta Mango Violeta Mango Violeta Mango Violeta Mango Violeta Mango Violeta Mango

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 73%
  • 27%
Се испраќа...

(Вкупно: 19791 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?