Џиџи Хадид и Кендал Џенер се урбани девојки за Penshoppe
Почетна » Новости » Мода » Џиџи Хадид и Кендал Џенер се урбани девојки за Penshoppe

Џиџи Хадид и Кендал Џенер се урбани девојки за Penshoppe

Џиџи Хадид е новото заштитно лице на Penshoppe, филипинскиот бренд кој веќе неколку сезони соработува со Кендал Џенер.

Двете пријателки застанаа во центарот на женската кампања пролет/лето 2017.

„Кој не би сакал да ја има Џиџи во својот тим? Таа е автентична. Таа е девојка која знае да се забавува и има одлично чувство за стил... Облеката одлично ѝ стои“ - рекол Џеф Баскон од Penshoppe.

Џиџи Хадид Џиџи Хадид Џиџи Хадид Џиџи Хадид Џиџи Хадид Џиџи Хадид Џиџи Хадид Џиџи Хадид Кендал Џенер Кендал Џенер Кендал Џенер Кендал Џенер Кендал Џенер Кендал Џенер Кендал Џенер

Анкета

Анкета
Дали го вакцинирате вашето дете?
  • 70%
  • 13%
  • 17%
Се испраќа...

(Вкупно: 9437 гласа)

Цитат

Вистински пријател е оној кој ја гледа тагата во твоите очи, додека сите останати веруваат во насмевката на твоето лице.

Анонимен

Виц

Како се нарекува маж кој одбива да користи презерватив?

- Татко.